Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


26. července 2007 byly stránky odemčeny a vyslány do světa


Můžete sem vkládat své náměty, příspěvky, očekávání, úspěchy,
probereme problémy s výchovou nebo výcvikem...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressing : Blood require chart

(Apextnuperry, 8. 10. 2018 8:11)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-soft-en-france/

40 Ways to Lower Your Blood Load

(AOptogepiope, 29. 7. 2018 23:42)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-france-algerie/

Pozvánka LVT 2011

(Anna Malířová, 29. 4. 2011 15:51)

Dobrý den,
velmi ráda bych chtěla pozvat členy a přátele klubu na letní výcvikový tábor, který pořádáme v termínu 16.-23.července v krásném prostředí areálu MSKS Zbraslav u Brna. Více informací - http://zuzkahorka.webnode.cz/akce-vycvik/letni-vycvikove-tabory/


S pozdravem za celý organizační tým Anna Malířová

Ocas

(Petra Ruza, 14. 10. 2009 16:14)

RTW s PP registrovaný u FCI musí mít dle standardu ocas: ponechán v přirozené podobě, nesen vodorovně v prodloužení hřbetu; v klidu také visící. Vady: Příliš vysoko nebo příliš nízko nasazený. DISKVALIFIKUJÍCÍ VADY: zalomený, zatočený, nesený silně ke straně, nebo ke hřbetní linii.
Aby se jedinec stal chovným musí mít mj. splněn svod, bonitaci, výstavu, všestrannou zkoušku z výkonu, rentgen kyčlí a loktů). Více se určitě dočtete na stránkách: www.rkcr.cz.

Ocas

(Kuzmová Vanessa, 14. 10. 2009 15:50)

chtěla sem se zeptat, jestli se rtw už nestříhají ocásky. a taky co vše se musí udělat pro uchovnění trw, popřípadě napište stránku, kde se o tom dozvím víc. moc děkuji

Vzdálenost zástěn

(Petra Ruza, 17. 2. 2009 19:21)

Toto uvádí NZŘ: zástěny (3 + 3) na stadionu (hřišti) 80 x 100 kroků... Ve zkušebním řádu IPO (zde ke stažení) je na str 62 obrázek rozmístění maket a vzdálenosti mezi nimi.

Vzdálenost zástěn

(Markéta, 17. 2. 2009 19:00)

Ahoj.
Můj dotaz se netýká přímo rtw, ale doufám, že mi i tak poradíte. Zajímalo by mě jaká musí být vzdálenost zástěn při obranách? Dělám projekt do školy, tak bych chtěla, aby to bylo přesné a nevymýšlela si tam nějaké blbosti...:-)
Moc děkuju za odpoveď.
Ahoj Markéta

RE: Březost

(Lucie, 7. 1. 2009 20:42)

Ahoj, dle chovatelského řádu může mít fena dvakrát po sobě štěňata, ale následné (3. hárání) kryta být nesmí. Pokud nebudou štěňata s PP, ze zdravotního hlediska by dvě březosti za sebou neměly feně škodit. Záleží však na věku, zdraví, konici feny a péči o štěňátka od chovatele.

Přeji krásná psí miminka

Lucie

Březost

(Lucka, 7. 1. 2009 8:49)

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, zda fenka může mít 2x po sobě štěnata. Štěnata se nám narodila loni v srpnu a ted by to vycházelo na březen. jJe možné vyjímečně připuštění už ted? Byly by to naše úplně poslední štěnata. Díky za názory.

RTW se pere

(Lucie, 25. 9. 2008 21:26)

Hezký den,
jak zž psala Petra - u dominantního jedince (a rtw si je své síly více než vědom) nelze očekávat, že se v klidu podřídí kolemjdoucímu psu (málokterý, se při setkání ihned staví do role podřízeného, jak by se ve vlčí smečce patřilo). Správnou výchovou a výcvikem však můžete chování psa usměrnit do té podoby, že si ostatních psů nebude všímat. Proto i já vřele doporučuji co nejčastější návštevu psích akcí. Vyhýbáním se psí společnosti a izolací se stav bude zhoršovat. Nicméně při jakékoli nežádoucí činnosti je třeba dát psu jasně najevo, že s jeho chováním nesouhlasíte. Pro počátek pro bezpečí okolí doporučuji náhubek. Přeji hodně úspěchů, Lucie.

re: dotaz

(Petra Ruza, 25. 9. 2008 14:26)

Dobrý den, u rtw je více než pravděpodobné, že se v dospívání začne prát se psy stejneho pohlaví (pes x pes, fena x fena). U mého psa to začalo už dokonce v 10 měsících, kdy mi ho napadl dobrman. Pak nebylo možné projít kolem velkého psa aniž by nebyl vyvěšený na obojku. Přesto jsem se s ním účastnila všech možných akcí, kde byla velká koncentrace psů (výstavy,svod, VV, LVT, cvičák, atp.). Ve dvou letech mu najednou "přebliklo" a kromě pár vytipovaných jedinců, kolem kterých stále prochází vyvěšen na obojku, se bez problémů pohybujeme ve větším množtví psů. Samozřejmě na něj nesmí nikdo zavrčet - jeho reakce je pak rychlá. Prostě se člověk vlastnící tuto rasu musí smířit s tím, že jeho miláček si bude těžko hrát s ostatními psy v parku. Ale dá se to usměrnit - v klidu, ale důsledně. Pejsek si zase nesmí dělat co chce. A k uchovnění vede dlouhá cesta. Svod, RTG, zkoušky, výstavy, bonitace.

dotaz

(Markét..., 25. 9. 2008 14:06)

Dobrý den, mám dva roky starého rotvajlera s PP. Od malička jsem s nim chodila mezi psy, ale někde se musela stát chyba a on teď psy napadá. Nevím, co mám dělat, strašně ráda bych ho chtěla uchovnit, ale on prostě nemůže být s ostatními psy...

rtw v nouzi

(Petra Ruza, 3. 10. 2007 13:59)

Určitě ano. Již se stalo.
S pozdravem P. Růžičková

rtw v nouzi

(Kateřina Chlupáčková, 3. 10. 2007 13:25)

Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat,zda by bylo možné přidat banner nebo odkaz na rotvajlery v útulcích na Vaše stránky.www.rottweilervnouzi.wz.cz
Děkuji Chlupáčková